English version Flora polecaRóże PrezentySerwis dla biura KondolencjeSerwis ślubny
Strona glówna O kwiaciarni Zasady i warunki Dla florystów Kontakt z nami Flora radzi

 ° FLORA POLECA °
Flora poleca
róże
kosze z różami
bukiety różne
aranżacje kwiatowe
kwiatki w koszyku
rośliny doniczkowe
suche kompozycje
skomponuj bukiet
prezenty
 
 ° WEDŁUG OKAZJI °
Boże Narodzenie
Wielkanoc
Walentynki
Dzień kobiet
kwiaty wiosenne
kwiaty na lato
kwiaty na jesień
kwiaty rabatkowe
Dzień Matki
Dzień Babci
 
 ° KOSZE DELIKATESOWE °
Kosze INFO
Kosze delikatesowe
Kosze delikatesowe VIP
 
 ° PAKOWANIE PREZENTÓW °
Pakowanie prezentów
 
 ° KONDOLENCJE °
kondolencje - info
wiązanki pogrzebowe
wieńce pogrzebowe
Zaduszki
 
 ° SERWIS DLA BIURA °
serwis dla biura - dekoracje świąteczne
serwis dla biura - info
aranżacje
rośliny doniczkowe 1
rośliny doniczkowe 2
 
 ° SERWIS ŚLUBNY °
ślub w kwiatach - info
wiązanki ślubne:
– nasze najnowsze
– róże
– storczyki
– kalla
– kwiaty różne
bukiecik dla świadkowej
przypinki
kościół
samochód
inne dekoracje
 
 ° WIĄZANKI Z SIECI °
różne
kalla
róże
nowe trendy
   O NASZEJ KWIACIARNI

 


Z kwiatami możemy wszystko. Pomysł ten staramy się upowszechnić od prawie 30 lat. Najchętniej spotykamy się z klientami w naszej kwiaciarni w centrum Warszawy. Stamtąd dostarczamy kwiaty. Tam przyjmujemy zlecenia przez telefon. Pozycje podane w naszym katalogu dotyczą naszej oferty "dla sąsiadów". Dostawa w centrum Warszawy jest gratis. Możemy być tani, dlatego że jesteśmy blisko. Dostarczamy kwiaty pod wskazany adres także do innych miast w Polsce i na świecie. Wtedy korzystamy z sieci Interflora.

W elektronicznym serwisie naszej kwiaciarni możecie skorzystać z naszej gotowej propozycji lub sami skomponować bukiet. Na podstawie obejrzanych zdjęć możecie złożyć zamówienie w formie, która wam najbardziej odpowiada - przez wypełnienie formularza zamówienia na naszej internetowej stronie oraz faksem lub telefonicznie. Przyjmujemy płacenie: gotówka w kwiaciarni, przelew i karta kredytowa.Proszę zobaczyć zasady i warunki.

Serwis dla biura

1. Oferujemy i dostarczamy każdego rodzaju kwiaty cięte i doniczkowe, duże i małe, uwzględniając specyficzne warunki w pomieszczeniu i zapotrzebowania. Sporządzamy nasz projekt aranżacji florystycznej wnętrza i kosztorys do akceptacji albo realizujemy projekt zleceniodawcy. Dobieramy także rośliny sztuczne oraz kompozycje z różnych materiałów florystycznych.
2. W ramach stałego serwisu wykonujemy niezbędne zabiegi agrotechniczne, celem ich jest utrzymanie powierzonych nam roślin w dobrej kondycji, włącznie z podlewaniem, jeśli tak ustalone. Cena osobo/godziny 50 zł.
3. Pamiętamy i systematycznie dostarczamy świeże kwiaty: na biurko VIP'a lub desk w recepcji; w formie bukietu bądź ikebany - na przykład raz w tygodniu, w poniedziałek. Cena z dostarczeniem 55 - 250 zł, zależnie od ustalonego wzoru, który jest w naszym katalogu internetowym lub wg. indywidualnego uzgodnienia.
4. Wszystkie zlecenia i płatności możecie zrobić przez Internet i telefon.

Serwis ślubny

Znajdziecie tu zdjęcia naszych wiązanek ślubnych i innych dekoracji ślubnych oraz pisane przez nas artykuły do prasy fachowej na temat wiązanek ślubnych i dekoracji kwiatowych. W ramach dekoracji ślubnych: układamy wiązanki ślubne tradycyjne i nowoczesne; przygotowujemy kwiaty dla pozostałych uczestników ceremonii; dekorujemy i wypożyczamy dekoracje wnętrza kościołów, sali bankietowej, samochód. Lubimy radzić, co i jak można udekorować z okazji ślubu. Kilka wzorów jest na naszej stronie po resztę zapraszamy do kwiaciarni.

Stroiki

W naszej pracowni od lat wykonujemy stroiki świąteczne: wielkanocne i bożonarodzeniowe.Duże i małe.Nie tylko z kwiatów żywych ale z roślin suszonych, jedwabnych i sztucznych. Dekorujemy nimi co się da. Na indywidualne zamówienie wykonujemy różne kompozycje do dekoracji różnych wnętrz.

Kondolencje

W tym dziale są nasze dekoracje pogrzebowe. Przedstawiamy propozycje wieńców pogrzebowych i wiązanek, robionych zarówno w sposób tradycyjny jak i nowoczesny. Z kwiatów żywych i sztucznych. Także przyjmujemy indywidualne zamówienia dekoracji i pielęgnacji grobów. Na terenie Warszawy dbamy na codzien o dekoracje grobów; dostarczamy we wskazane miejsce wieńce, wiązanki i stroiki.

Upominki

Do zamówionych kwiatów dołączamy upominki: czekoladki, Teddy Bear, perfumy, wino lub szampan a także mamy standardowe kosze z upominkami, udekorowane kwiatami. Usługa tylko w Warszawie.

Pakowanie prezentów

Pakujemy dostarczone nam prezenty i odwozimy je pod wskazany adres. Usługa tylko w Warszawie.

 


kwiaciarnia Flora, ul. Dzika 19/23, 00-172 Warszawa
czynne 8-20, niedziela i święta 10-17
tel (+4822) 6356162, 6361213, mobile (+48)691667790
E-mail: biuro@kwiaciarniaFlora.com.pl
bank 30116022020000000012099074, swift code BIGBPLPWXXX
NIP 536-100-32-29