English version Flora polecaRóże PrezentySerwis dla biura KondolencjeSerwis ślubny
Strona glówna O kwiaciarni Zasady i warunki Dla florystów Kontakt z nami Flora radzi

 ° FLORA POLECA °
Flora poleca
róże
kosze z różami
bukiety różne
aranżacje kwiatowe
kwiatki w koszyku
rośliny doniczkowe
suche kompozycje
skomponuj bukiet
prezenty
 
 ° WEDŁUG OKAZJI °
Boże Narodzenie
Wielkanoc
Walentynki
Dzień kobiet
kwiaty wiosenne
kwiaty na lato
kwiaty na jesień
kwiaty rabatkowe
Dzień Matki
Dzień Babci
 
 ° KOSZE DELIKATESOWE °
Kosze INFO
Kosze delikatesowe
Kosze delikatesowe VIP
 
 ° PAKOWANIE PREZENTÓW °
Pakowanie prezentów
 
 ° KONDOLENCJE °
kondolencje - info
wiązanki pogrzebowe
wieńce pogrzebowe
Zaduszki
 
 ° SERWIS DLA BIURA °
serwis dla biura - dekoracje świąteczne
serwis dla biura - info
aranżacje
rośliny doniczkowe 1
rośliny doniczkowe 2
 
 ° SERWIS ŚLUBNY °
ślub w kwiatach - info
wiązanki ślubne:
– nasze najnowsze
– róże
– storczyki
– kalla
– kwiaty różne
bukiecik dla świadkowej
przypinki
kościół
samochód
inne dekoracje
 
 ° WIĄZANKI Z SIECI °
różne
kalla
róże
nowe trendy
   ZASADY I WARUNKI SPRZEDAŻY
 

Zasady ogólne

Zamówienie możemy zrealizować tego samego dnia, jeśli dotrze do nas do południa. W okolicy naszej kwiaciarni możemy dostarczyć kwiaty niemal natychmiast lub ewentualnie o ustalonej godzinie. W dni powszednie w Warszawie kwiaty dostarczamy gratis. Dla naszych stałych klientów mamy rabaty.
Jeśli odsyłamy kwiaty dalej to w zasadzie potrzebujemy, co najmniej 24 godziny robocze na realizację zamówienia. W święta trochę więcej. Przed popularnymi imieninami lub okazjami prosimy o dwa dni.
Zlecenia na dostawę do innych miast realizujemy poprzez siec zakolegowanych kwiaciarni. Obowiązują tu regulacje sieci Interflora.
Za dostarczenie kwiatów w niedziele i święta oraz na obrzeża Warszawy lub w sieci do innych miast, doliczamy 20% tzw. handling costs.
Dostawy zaś w dowolne miejsce na tej Ziemi poza granice Polski po indywidualnym ustaleniu.
UWAGA. W Walentynki, Dzien Kobiet i Dzien Matki kwiaty cholernie drożeją. Wtedy też doliczamy 20%. Prosimy pamiętać o uwzględnieniu tego przy płaceniu.

Jak zamawiać i co?

Dla ułatwienia wyboru przygotowaliśmy katalog, który jest podzielony na grupy. Nazwy ich ułatwiają poruszanie się w całości. Gdy chcecie zamówić konkretną pozycję naszego katalogu kliknijcie ją i korzystajcie z formularza zamówienia. Dotyczy on tylko naszych gotowych propozycji. Wszystkie pozycje formularza, jeśli nie jest zaznaczone inaczej, muszą być wypełnione.
Tam gdzie to zaznaczono jest możliwość wyboru koloru kwiatów oraz ich ilości i wielkości. Często taki sam bukiet można mieć w 3 wersjach; standard, lux i premium. Jakość jest zawsze taka sama. Zmienia się (jak np. w przypadku róż) wielkość i ilość zużytych kwiatów i dodatków florystycznych i za tym zwiększa się cena. Punktem wyjścia zawsze jest wersja - standard.
Jeśli chcecie przesłać formularz zamówienia faksem, razem z danymi karty, po wydrukowaniu i wypełnieniu odeślijcie go nam faksem.
Także możecie zamówić coś indywidualnego, czego nie ma w katalogu, takie zamówienie można składać - telefonicznie, faksem lub emailem.
 

Płacenie

Przyjmujemy płatności

1. przelewem bankowym lub pocztowym (tylko w Polsce) potwierdzonym faksem lub emailem
2. kartą kredytową w formule phone i mail order
3. płatność przy dostarczeniu.

Przelew bankowy. Jeśli wybraliście płacenie przelewem nie zapomnijcie obciążyć się kosztami przelewu. Po złożeniu zamówienia proszę dokonać płatności i przesłać kopię przelewu faksem lub emailem. Realizacja zamówienia możliwa jest tylko po otrzymaniu przez nas płatności bądź kopii zapłaty.
Karta kredytowa. Płacenie karta kredytową jest możliwe. (Nie mamy jeszcze połączenia SSL online - niebawem je uruchomimy). Prosimy o przesłanie nam danych karty wraz z zamówieniem lub oddzielnie przez telefon, faksem lub oddzielnym emailem.
Realizujemy zamówienie po otrzymaniu w banku akceptacji płatności.
Płatność przy dostarczeniu. Proszę nas uprzedzić, jeśli chcecie fakturę.
 

Dodatkowo

Dobrze jest, gdy mamy kontakt emailowy, faxowy lub telefoniczny do osoby zamawiającej, w razie problemów z realizacja zlecenia. Także prosimy o telefon osoby, do której wysyłamy kwiaty by ustalić obecność przy odbiorze. Niechętnie zostawiamy kwiaty u sąsiada.
Do kwiatów możemy dołączyć bilecik, proszę podąć jego treść dzielnie. Jeśli nadawca tego sobie nie życzy nie podajemy danych osoby zamawiającej. Możemy tez dołączyć drobny upominek. Wino, szampan, perfumy, drobiazg.
Przy realizacji zamówienia staramy się ułożyć bukiet taki jak na zdjęciu - przede wszystkim zachować jego atmosferę, tonację i poszczególne składniki. Ewentualne zmiany wynikają z sezonowości niektórych kwiatów. Jeśli, co bywa rzadko, musimy wprowadzić zmiany zawsze kierujemy się interesem zamawiającego.
W wypadku reklamacji załatwimy każdą złożoną w rozsądnym terminie.

 

POLITYKA ZWROTÓW

1. W szczególnych sytuacjach, zwroty środków mogą być rozpatrywane przez Kierownika Zmiany

2. JEŻELI PRODUKTY SĄ ZNISZCZONE LUB USZKODZONE

2.1 Ze względu na nietrwały charakter wielu produktów dostępnych w kwiaciarni, zaleca się aby wszelkie uwagi zgłaszać w ciągu 1 dnia roboczego od daty otrzymania produktu.
2.2 Gwarantujemy świeżość kwiatów ciętych przez 3 dni, jeśli będą pielęgnowane w odpowiedni sposób. Jeśli otrzymane kwiaty są uszkodzone lub nieświeże, należy przesłać ich zdjęcie w ciągu 24 godzin od doręczenia.
2.3 Jeśli chcesz zwrócić produkt inny niż określono w pkt.2.2 z powodu jego uszkodzenia, zapoznaj się z naszą polityką zwrotów określoną w pkt. 4 i zastosuj się do niej. Zwrot takiego produktu jest możliwy w ciągu 14 dni od daty zakupu. Po konsultacji z Tobą, zwrócimy Ci równowartość zwracanego produktu.
2.4 Wszystkie produkty, które otrzymamy jako uszkodzone lub wadliwe będą sprawdzone przez rzeczoznawcę. Jeżeli okaże się, że przysłany produkt nie nosi znamion uszkodzenia, możemy obciążyć jego nadawcę kosztami, które ponieśliśmy w celu oceny stanu towaru.

3. JEŻELI WYSŁANY PRODUKT JEST BŁĘDNY

3.1 Jeżeli otrzymasz od nas produkt, którego nie zamawiałeś, zapoznaj się z naszą polityką zwrotów określoną w pkt. 4 i zastosuj się do niej. Jeśli skontaktujesz się z nami, zaproponujemy Ci zwrot pieniędzy lub inną dogodną formę rekompensaty.

4. ZWROTY I REKLAMACJE

4.1 W przypadku zwrotu produktu opisanych w pkt. 2 lub 3 lub w celu złożenia reklamacji skontaktuj się z nami drogą elektroniczną lub telefonicznie. Niezależnie od wybranego sposobu komunikacji , ważne jest podanie numeru reklamowanego zamówienia. Wszystkie zwroty i reklamacje będą rozpatrywane indywidualnie, w porozumieniu z klientem.
4.2 W przypadku, gdy odsyłasz do nas produkt, zalecamy wybór bezpiecznej przesyłki kurierskiej wraz z pokwitowaniem dowodu nadania paczki. W przypadku jakichkolwiek pytań, prosimy o kontakt.
4.3 Brak podania numeru zamówienia, może opóźnić proces korespondencji 


kwiaciarnia Flora, ul. Dzika 19/23, 00-172 Warszawa
czynne 8-20, niedziela i święta 10-17
tel (+4822) 6356162, 6361213, mobile (+48)691667790
E-mail: biuro@kwiaciarniaFlora.com.pl
bank 30116022020000000012099074, swift code BIGBPLPWXXX
NIP 536-100-32-29